ZvierAhtate.com

Blitz inkubátor od výrobcu

Blitz inkubátor-popisHlavným nástrojom chovateľa hydiny je inkubátor. K nákupu takéhoto zariadenia je potrebné pristupovať veľmi zodpovedne, pretože inkubátor ovplyvňuje koľko mláďat vyliahne. Orenburg vyrába inkubátory Blitz. Mnohí ľudia chcú toto zariadenie kúpiť, pretože sú veľmi vysoko kvalitné. Inkubátory robia devätnásť rokov a model Blitz sa vyrába už päť rokov.

Počas tejto doby, ako je možnosti tento inkubátor:

 1. Inkubátor Blitz je normou.
 2. Inkubátor Blitz 48.
 3. Digitálny blesk je štyridsaťosem.
 4. Blitz je sedemdesiat dva.
 5. Blitz je sedemdesiat dva digitálnych.

Výhody inkubátora

Toto zariadenie je pre väčšinu lepšie ako predchádzajúce modely dôvody:

 1. Je krytý veľkou zárukou.
 2. K dispozícii sú možnosti s digitálnym displejom.
 3. Ventilátor je už namontovaný v zariadení.
 4. Voda sa naleje veľmi jednoducho a pohodlne.
 5. Kontajner, v ktorom sú vajíčka umiestnené, sa automaticky otáča.
 6. plechovka práce Obidva zo zásuvky pre dve sto dvadsať voltov a z dvanástich voltov.
 7. Materiál tela je silnejší ako u iných modelov.
 8. Telo nemôže hrdza.
 9. Podporujte požadovanú teplotu.
 10. Zariadenie je pozinkované.

Popis inkubátora Blitz 48

Blitz štyridsaťosemTento inkubátor je určený pre štyridsať osem kuracích vajec. Môže však dať dvadsať husí vajcia, tridsaťosem kačiek alebo sto tridsať prepelíc.

rám vyrobené z robustných komponentov. Výrobca použil preglejku, penu na steny a kov na obkladanie. Horná časť inkubátora je osvietená, pretože je určená pre dlhú prácu. A tiež je tu fanúšik. Ak je to potrebné, hlási sa špeciálna mriežka pre prepelice. Hmotnosť tohto zariadenia je osem kilogramov, sedemsto gramov.

Inkubátor má vstavaný teplomer. Jeho chyba je len jedna desatina stupňa. A tiež je možné zmeniť úroveň vlhkosti vo vzduchu.

Inkubátorový blesk 48 môže byť napájaný z 220 voltovej zásuvky. A tiež existuje možnosť pitia od dvanástich voltov. Preto je batéria dobrá. Ak dôjde k strate elektrickej energie, zariadenie sa automaticky prepne na napájanie z batérie. Batéria s kapacitou 55 Ah môže byť použitá asi dvadsať hodín. V súprave so zariadením nie je batéria obsiahnutá, je potrebné ju zakúpiť samostatne.

Popis inkubátora 72

Takéto zariadenie je veľa objemový predchádzajúca. Má sedemdesiatdva kuracie vajcia. A je tu možnosť položiť päťdesiat moriek morčaťa, tridsať vajec goslings, päťdesiat sedem vajec kačice alebo dve stovky vajec.

Štruktúra zariadenia sa takmer nelíši od blitz 48. Teplota a vlhkosť nie sú ovplyvnené vonkajšími klimatickými podmienkami, v mikroklíme v inkubátore.

Hmotnosť inkubátora blitz 72 od výrobcu je deväť a pol kilogramov. jeho energie - Šesťdesiat wattov. Ale aj tento zázrak technológie je zárukou dva roky. Ak je to potrebné, súprava je dodávaná s pravidelnou mriežkou alebo mriežkou pre prepelice.

Digitálne verzie

Inkubátory blitz 48 a blitz 72 majú digitálne verzie. Majú určité rozdiely ako zjednodušené modely.

Takéto zmeny sa nezmenili parametre:

 1. Inkubátor Blitz sedemdesiat dvaAk sa teplota odchyľuje od najmenej jedného stupňa, zaznie akustický signál.
 2. Vlhkosť sa mení pomocou špeciálnej klapky. Voda sa naleje z fliaš, ktoré sú inštalované vonku, aby sa doplnila kvapalina, ktorú nepotrebujete na otvorenie inkubátora.
 3. V prípade, že elektrina v sieti dvesto dvadsiatich voltov sa inkubátor automaticky prepne na batériu.
 4. Zariadenie spotrebúva malú elektrickú energiu v núdzovom režime a bude trvať dvadsať hodín prevádzky.

Digitálne verzie zariadení sú o niečo silnejšieKeď odborníci prišli s novou verziou zariadenia opísaného vyššie, prišli s množstvom inovácií. Teraz je úloha chovateľov hydiny veľmi zjednodušená. Potrebujú len pripojiť zariadenie do zásuvky, pretože:

 1. Požadovaný teplotný režim tridsaťosem stupňov je automaticky nastavený výrobcom automaticky.
 2. Kontajner s vajíčkami sa po dvoch hodinách automaticky prepne.
 3. K dispozícii sú konektory na pripojenie batérie.

Popis inkubátora blitz

Bočné steny zariadenia sú vyrobené z pomerne silného materiálu - polystyrénovej peny s hrúbkou tridsiatich centimetrov. Proces narodenia sa dá sledovať bez toho, aby bránil vyliahnutiu mláďat, pretože vrchná časť kontajnera je priehľadná. Vajcia sa automaticky otáčajú každé dve hodiny, zvyšok času zostanú na mieste.

Rýchlosť bleskuTakéto zariadenie od výrobcu so všetkými komponentmi váži len štyri kilogramy. Aby bolo možné nakonfigurovať inkubátor na prekrytie normy, potrebuje iba hydina a teplota inkubácie.

V súprava Patria sem:

 1. Ventilátor, ktorý je potrebný na výmenu vzduchu vo vnútri jednotky.
 2. Digitálny regulátor teploty.
 3. Kapacity, ktoré sú potrebné na pridávanie vody. V súbore sú dva z nich. Plnia sa bez otvorenia veka samotného zariadenia.
 4. Napájací zdroj je dvanásť voltov, čo je potrebné na núdzové zapnutie.

Ako používať blitz inkubátory

Prístroj musí byť umiestnený na pevnom a stabilnom povrchu. Nádrže na vodu je potrebné naplniť a umiestniť na stranu. Ďalej je potrebné vybrať správnu úroveň vlhkosti, pretože sa líši pre rôzne druhy vajec.

Ak zviera, ktoré pokrýva, môže plávať vo vode, musíte nastaviť šesťdesiat percent vlhkosti a potom zvýšiť na osemdesiat alebo osemdesiat päť. A pre nepotrestané je potrebné dať vlhkosť štyridsať alebo štyridsať päť percent a potom sa zvýši na šesťdesiat päť alebo sedemdesiat percent.

Ďalej je potrebné umiestniť kapacita pre vajcia na hriadeli reduktora. Potom musí byť pokrytý kryt zariadenia. Ďalej je potrebné nastaviť teplotu a vlhkosť vzduchu. Nakoniec pripojte zariadenie k zásuvke a zapnite panvicu a vykurovacie zariadenie. Zariadenie sa zahreje asi dve hodiny. Teplota je normálna, ak je jej hodnota tridsať sedem celých, osem desatín stupňa. Systém otáčania od výrobcu musí byť otočený na 45 stupňov, je možná chyba piatich stupňov.

A tiež je dôležité skontrolovať účinnosť ventilátora a teplomeru. Všetky tieto kontroly sa tiež musia vykonať s napájaním dvanástich voltov.

Ako správne položiť vajcia

 • inkubátorKaždé tri dni je potrebné pridať vodu.
 • Každý deň je potrebné skontrolovať teplotu.
 • Vajcia by mali byť položené tupým koncom nahor alebo na jednej strane.
 • Po zatvorení zariadenia je potrebné skontrolovať, či sú všetky mechanizmy zapnuté.
 • Keď začína druhá etapa vyliahnutia, je potrebné ventilovať nádobu niekoľkokrát denne.

Dva dni pred vyliahnutím, vypnutie automatické otáčanie panvice. V prípade, že vajcia ležia matou stranou hore, mali by byť umiestnené na jednej strane, ale nie blízko seba. A všetky nádrže musia byť naplnené čistou teplou vodou.

Takéto zariadenie sa bude venovať ako začiatočníkovi, tak odborníkovi. Výrobca má veľa modelov na výber.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno