ZvierAhtate.com

Príbehy o najznámejších mačkách a mačkách

Najznámejšie mačkyTeraz je medzi štyrmi nohami veľké množstvo osobností. Sú milovaní, obdivovaní a oslávení. Medzi takéto hviezdy sú mačky a mačky. Sú neuveriteľne sobecké a zároveň pekné, ktoré priťahujú pozornosť. No, poďme sa rozprávať o najznámejších mačkách.

Knihy Deweyho Ridmorea

Táto chlpatá mačka bola známa svojim majiteľom, Vicky Myronovou. Pracuje v knižnici Spencer, Iowa, USA. Jeho meno z angličtiny sa prekladá ako "Dewey, prečítajte si viac kníh." Majiteľ domáceho maznáčika podrobne popísal Deweyho život, povedal, ako sa zoznámila s mačkou. Potom bol veľmi malý. Celkovo táto kundička žila v knižnici už 19 rokov. Kniha tiež hovorí o živote samotnej Vicky. Táto žena dokázala poraziť strašnú chorobu - rakovinu. A tiež hovorí o ťažkom živote svojej rodiny. Všetky tieto udalosti sú odobraté z reálneho života.

Ak chcete získať povolenie na vydanie tejto knihy, vydavateľ vydal poriadnu sumu 1 250 000 USD. K dnešnému dňu to suma sa považuje za najvyššiu platbu za memoár o domácom miláčikovi. A to nie je posledná vec, ktorá prekvapuje v tomto príbehu. Ukazuje sa to:

  • pretože táto kniha bola dokonca natočená. Volá sa to Dewey. Knižnica mačky, ktorá otriasala celým svetom. " Hlavná postava hrala známu herečku Meryl Streep.
  • mačka sa stala takou slávnou, že Spencerova knižnica navštevovala veľa zvedavých ľudí, najmä aby sa dívala na Deweyho.
  • okrem iného v deň smrti tohto chlupatého domáceho maznáčika, mnohé noviny v USA uverejnili túto správu ako jednu z najdôležitejších. Kotik zomrel na jeseň roku 2006.

Mačky v pustovni

Slávne mačkyTakéto oddelenie mačiek sa v Ruskej ríši objavilo asi pred 300 rokmi. Oni sa stali známymi na celom svete. Máme na mysli tulene žijúce v pustovni.

Veľké množstvo mačiek boli privezené z Kazaňu v 18. storočí. Cisárovná Elizabeth nariadila priniesť mačky na zničenie potkanov a iných hlodavcov, čo bolo v tej dobe v Zimnom paláci. Vzteklé vojaci sa tak dobre vyrovnali s povinnosťami, že boli ponechaní na ďalšiu službu v Catherine ɪɪ v Hermitage.

V 20. storočí sa vláda rozhodla, že sa bude vyhnúť bez mačiek a vysťahovať ich, ale nie dlho. Ukázalo sa, že deratizácia bola neúčinná a zvieratá sa rozhodli vrátiť. Takže až dodnes slúžia.

No, teraz niekoľko nezvyčajných faktov:

  • teraz celkový počet mačiek je 60. Všetky tieto domáce zvieratá častí návštevníci a múzejní pracovníci sú známe prezývkami. V čele tohto oddelenia stojí kočka Tikhon.
  • Hermitage mačky majú svoju vlastnú dovolenku. Každý rok, v poslednej nedeľu v múzeu, sa oslavuje Deň marca. A on je pomenovaný tak na počesť tohto statočného a neporaziteľného oddelenia. No, myslím, že tieto mačky môžu byť nepochybne nazývané najznámejšie mačky našej doby.

Najbohatšia mačka na sveteVšetky vyššie uvedené pečate získajú svoje vlastné. Existuje však zviera, ktoré sa nemôže obťažovať. Jeho meno je Blackie, britské plemeno. Faktom je, že mu jeho pán odkázal 13 miliónov dolárov. Preto si môže nárokovať titul najbohatšieho zvieraťa. Avšak milionár zo Spojeného kráľovstva ani nepociťuje, že urobil svojho chovateľa slávnym týmto spôsobom.

Štyri-noha stanica majster

Tento príbeh sa týka mačky Tama, ktorá dostala miesto na železničnej stanici v meste Kinokawa (krajina Japonska). Kočička dokonca mala špeciálnu uniformu. Bolo mu vyplatené mzdy. Musí sa stretnúť a vidieť ľudí vo vlaku. Tama pozoruhodne zvládla svoju prácu.

Bol to druh reklamy. Pomohol zlepšiť ekonomickú situáciu v tomto meste a regióne ako celku. Ukázalo sa to. S domácim miláčikom počas svojej práce priniesol zisk vo výške 12 miliónov dolárov.

Mačka, ktorá cíti smrť

Najobľúbenejšie mačkyÁno, áno, také zázraky sa stávajú. V nemocnici v Rhode Island (USA) žije mačka s názvom Oscar. Za jeden deň nutne obchádza všetkých pacientov. Potom nasleduje osoba, ktorá čoskoro odíde. Počas piatich rokov tvrdej práce Oscar nedošlo k jedinému neúspechu. A je zaujímavé, že mačka je lepšie, aby sa neodvrátila od osoby, ku ktorej leží. Ak sa to stane, začne sa hlasno zjemniť. Táto mačka je teraz sledovaná so záujmom vedcov. Tu je taká slávna mačka.

Nala

Táto mačka je veľmi známa sociálnych sietí. Mimochodom má v spoločnosti Instagram 2 milióny predplatiteľov. V súčasnosti má mačka 5 rokov. Vzhľad mačky Nala je vynikajúci. Ale tento modrooký zázrak nebol vždy taký úžasný. V malom veku bola poslaná do útulku, kde žila našťastie. Čoskoro ju prevzal nový majiteľ, ktorý jej dáva veľa lásky a starostlivosti.

Na internete nájdete viac informácií o tesneniach. Všetci sú samozrejme rozdielni: neposlušní, leniví, nadýchaný a nahý. Ale sú spojené jedným: láska majiteľov, ktorí sú pripravení venovať sa väčšinou príbehov o svojich obľúbených miláčikoch a ich životoch.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno